<

HAKKIMIZDA

Control4 Hakkında

Control4; günümüzün dijital ev düzeni için bir temel olup, herhangi bir meskende eksiksiz ev otomasyonunu elverişli bir seçenek haline getiren ilk şirkettir. Hem yeni, hem de mevcut ev elektronik sistemlerine tek dokunmalı kontrol sağlayarak yaşamı kolaylaştırır. Öncü tüketici elektronik ürünlerinin birlikte çalışmasına izin vererek,

Control4; zahmetsiz eğlence, konfor, rahatlık ve dünyanın her yerindeki ev sahiplerine iç huzuru sağlar.

Control4’un karşılanabilir ve kullanımı kolay yazılım ve donanım ürünleri, konut içi ve internet destekli uzaktan kumandalı kontrol teknolojisiyle; ev sineması kontrolü, müzik noktaları, akıllı aydınlatma, iklimlendirme kontrolü ve güvenliği sağlamaktadır.

Control4; satın alınabilir kablolu ve kablosuz otomasyon ürünleri imal ederek güvenlik, uyumluluk, konfor ve tasarrufu neredeyse herkese sunabilmektedir.

Control4 kablosuz ürünleri, kapsamlı veya pahalı yeniden şekillendirmelere gerek olmadan çok kısa zaman içerisinde kurulabilmektedir.

Control4 sistemlerini kendi özel yaşam biçimlerine uyarlamakla kalmayıp, ürünlerin birimsel doğası sayesinde küçükten başlayıp zaman içinde sistemlerine ilave ürünler ekleyebilirler.

Control4 ürünleri; aydınlatma, ses, video ve iklimlendirmeyi kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek mükemmel bir çözüm sunmaktadır.